Вівторок, 25.04.2017, 01:47
БГПК  

Головна | Їх досвід – приклад молодим | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Годинник
Час працює на нас, поки ми працюємо.

ВідеогалереяКонтакти
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Барський
гум.-пед. коледж ім. М. Грушевського
р/р 31552301147115
МФО 802015
КОД 02904160
ГУДКСУ у Вінницькій області

Призначення платежу: благодійний внесок
   Їх досвід – приклад молодим
 
  Сьогодні у викладацькому складі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського працює більше ста п’ятдесяти фахівців. Серед них найпочесніше місце займають викладачі-ветерани праці, які продовжують щедро ділитися досвідом з молодшими колегами, а студентам передають свої глибокі професійні знання.
    Про них – ветеранів педагогічної праці наше слово пошани і вдячності.
       
   Бурса Антоніна Іванівна   
  Заступник директора з науково-методичної роботи та міжрегіональних зв’язків, А.І. Бурса підняла на високий рівень цю частину діяльності навчального закладу, що надає Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського  великог8о авторитету серед ВНЗ І-ІІ рівнів  акредитації на теренах України. Щорічно у коледжі проводяться міжвузівські та міжнародні науково-практичні конференції та семінари, обговорюються важливі проблеми виховання та формування фахівців педагогічної галузі, друкуються статті викладачів у ваківських виданнях, проводяться виїзні конференції в садибі-музеї М. Грушевського (с. Сестринівка Козятинського р-ну), відбуваються студентські читання тощо.
  Антоніна Іванівна – науковець, кандидат мистецтвознавства, доцент, член-кореспондент академії наук креативної педагогіки. За свою плідну багаторічну працю вона удостоєна звання викладач-методист, знака «Відмінник освіти України», численних грамот і відзнак.
  З-під творчого пера А.І. Бурси вийшли численні наукові праці, науково-методичні посібники, історичні огляди, народознавчі новели, художні твори – оповідання та казки для дітей.
  Як патріот національного мистецтва Антоніна Іванівна відроджує автентичний спів рідного краю, видаючи численні диски колективу «Голоси предків», яким керує, організовує його пошукову та творчу діяльність.
   А.І.Бурса – гордість Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, його першовідкривач. Її діяльність – слава Подільського краю і всієї України.
        
   Кащенко Валентина Володимирівна
  З перших років роботи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського до 2016 р. незмінним завідувачем педагогічного відділення працювала викладач світової літератури, викладач-методист, кавалер нагрудного знака «А.С. Макаренко», лауреат премії імені М. Комісарчука В.В. Кащенко. Кероване нею відділення завжди працювало потужно, творчо і настирливо. Сьогодні Валентина Володимирівна продовжує свою педагогічну діяльність, захоплено і самовіддано викладає світову літературу молодому поколінню.   Досвідчена і мудра. вона знає всіх своїх студентів, їх рівень знань, успіхи і проблеми. Її поважають і люблять студенти  коледжу за справедливе й материнське ставлення до них і бажають своєму наставнику плідної та натхненної  праці.
 
 
        
 
  Хілінська Людмила Валентинівна     
  Відмінник освіти України, кавалер нагрудних знаків «В.О. Сухомлинський» та «А.С. Макаренко», викладач-методист – це ще не останні відзнаки Л.В. Хілінської.
  Більше десяти останніх років Людмила Валентинівна – заступник директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського по Обласному гуманітарному ліцею, його першовідкривач. За період діяльності вивела колектив на висоту авторитету на обласному та республіканському рівні, що дало ліцею статус відділення МАН.
  Невичерпна творчість керівника має потужну об’єднавчу силу, яка проймає оптимізмом педагогів та учнів, надихає творчо працювати на перспективу і досягати нових і нових перемог.
  Гасло «Ліцей – родина, – я його дитина». Людмила Валентинівна втілює в життя. Злітаються з усіх куточків Вінницької області обдаровані сільські діти до Обласного ліцею Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, де їх життя, навчання і діяльність буде оточене увагою і турботою колективом професіоналів, яким керує Людмила Валентинівна Хілінська.
     
 
   Кришталь Зоя Несторівна
  Викладач  української мови та літератури, викладач-методист, відмінник освіти України. Кришталь З.Н. працює в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського більше двадцяти п’яти років.
  Творчість, пошуки інноваційних технологій в проведенні занять у коледжі, пробних уроків у школі, новітні презентації – це те, чим живе викладач, випереджаючи вимоги часу.
  Мудрий куратор, вимогливий і добродушний порадник. Зоя Несторівна виховала багато академічних груп студентів, дала їм часточку своєї душі і творчого досвіду в самостійне професійне життя. І злітаються щоліта до неї на зустріч соколята – випускники різних років, радують свою другу маму. А вона залишається такою ж неповторно красивою  і гордою, як і колись.
  То ж нехай досвід і краса душі наставників буде дороговказом молодим на щасливе професійне життя !


      
   Дяченко Ганна Петрівна 
  В історію Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського Г.П. Дяченко вписала яскраву сторінку, працюючи в ньому з першого дня його відкриття. За свою сподвижну працю заслужила звання викладача-методиста, стала кавалером знаків «Відмінник освіти України», «А.С. Макаренко». Продовжує і сьогодні щедро передавати знання студентам педагогічної та видавничої галузі. Є головою циклової комісії викладачів філологічних дисциплін та: голова методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін педколеджів Західного регіону України.
  Гордістю Дяченко Г.П. є літературна студія «Обрій», у якій вона об’єднує творчу молодь, прилучає її до написання поезії, прози та драми. Протягом років викладач видала друком збірки поезії «Первоцвіт», «Я словом дорожу», «Зорепади», «Яблунева пектораль», «Барвінкове перевесло», «Завересніло». Готується до друку чергова збірка творів Г. Дяченко «Арфа слова мого».
  Нехай не висихає криниця творчості й високого педагогічного професіоналізму  викладача української мови та літератури Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського Г.П. Дяченко.

   
   Ярославський Василь Олександрович

  Викладач фізичного виховання викладач-методист, відмінник освіти України, кавалер знака «А.С. Макаренко», працює в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського з перших днів його діяльності.
  Фахівець настирливо і потужно працює на ниві фізичної культури і спорту, проводить численні змагання і тури, залучаючи студентську молодь та учнівство базових шкіл, вбачаючи в цьому професійну підготовку майбутніх учителів.
  Творчий неспокій викладача передається виходом у світ його методичних і популярних видань, які будуть досліджувати нащадки і гордитимуться своїми попередниками.
   
 
 
 
       Мороз Марія Володимирівна
  Викладач суспільних дисциплін, викладач-методист, відмінник освіти України, голова циклової комісії викладачів суспільних дисциплін –таких авторитетів досягла Марія Володимирівна Мороз за період багаторічної роботи в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського.
  Прекрасний фахівець, творча особистість, викладач публікує наукові статті, видає методичні посібники, проводить  відкриті виховні заходи, тематичні конференції, об’єднує навколо себе студентську молодь як досвідчений куратор.
  Знання і досвід М.В. Мороз  втілюються в життя і діяльність навчального закладу. 

 
 
 


   Орлова Людмила Дмитрівна
  Викладач математики,викладач-методист, відмінник освіти України – такі досягнення Людмили Дмитрівни Орлової – викладача Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, в якому вона працює більше двадцяти років.
  Високий професіоналізм, педагогічна майстерність притаманні Людмилі Дмитрівні. Вона дає студентам глибокі знання з математики, педагогічні уміння з методики викладання дисципліни.
  Досвідчений куратор, випустила в життя не одну академічну студентську групу, яким віддала себе сповна, навчила духовності і толерантності, інтелігентності та креативності, всього того, чим володіє сама і заслуговує високого авторитету і пошани.
 
 

       Савчук Олена Григорівна
  Викладач математики Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, викладач-методист, відмінник освіти України – це здобутки   і заслуги Олени Григорівни Савчук, яка працює в коледжі з перших днів його відкриття. Через її досвід пройшла цікава і неповторна історія становлення навчального закладу, який став флагманом серед українських вишів.
  Високомудра і добродушна, турботлива й жертовна, Олена Григорівна віддає себе улюбленій праці, шановним студентам і всім, хто потребує вчасної поради та підтримки.
  Кращий куратор студентських груп, яких Олена Григорівна вивела в люди, вона всіх пам’ятає, з усіма спілкується, всім допомагає. Пам’ятають свого куратора студенти, пишуть, спілкуються через мережі, сайти, чим додають сили й натхнення улюбленому викладачеві. То ж надихайте і виховуйте, Олено Григорівно, ще не одне покоління педагогів, видавців, художників та музикантів.
 

       
  Гуцол Людмила Терентіївна
  Викладач математики Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, викладач-методист, відмінник освіти України, ветеран праці, Людмила Терентіївна Гуцол і сьогодні віддає свій розум і досвід студентам спеціальності «Початкова освіта».
  Досвідчена, творча і дружелюбна – така вона у ставленні до студентів і колег.
  А за плечима успішна робота куратора групи, методиста педагогічної практики, організатора цікавих ювілейних вечорів   своїх колег, яким часто присвячує свою творчість Людмила Терентіївна.
  Натхненно і самовіддано працює викладач сьогодні, передає свій досвід молодим.
 
 
 

  
 
   
   Нечитайло Марія Михайлівна
  Викладач хімії, викладач-методист, відмінник освіти України, голова циклової комісії викладачів природничих дисциплін, куратор групи – такі успіхи має сьогодні Марія Михайлівна Нечитайло у своїй діяльності займає активну життєву позицію. Разом із своїми групами, яких у неї було чимало, вона проводить відкриті виховні заходи на високому рівні. А з гуртківцями натуралістичного гуртка вона творить європейську оазу навколо коледжу,вкладає душу і серце у все, за що відповідає.
  Марія Михайлівна – авторитет і гордість коледжу. Її портрет зайняв почесне місце на Дошці пошани навчального закладу.
 
 
 
 
     
  Мовчан Ольга Павлівна
  Викладач англійської мови, відмінник освіти України, викладач вищої категорії, голова циклової комісії молодих викладачів.
  За порівняно невеликий час роботи в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського Ольга Павлівна Мовчан завоювала авторитет своєю настирливою працею як викладач, як куратор, як голова циклової комісії.
  Ділова, цілеспрямована, Ольга Павлівна постійно вдосконалює форми і методи викладання англійської мови, проводить відкриті заняття та виховні заходи.
  У неї є чому навчитися і колегам, і майбутнім фахівцям.
 
 
 
 
 
     Мовчан Леонід Олексійович
  Викладач музичних дисциплін, викладач-методист, відмінник освіти України.
  Леонід Олексійович Мовчан працює в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського з перших    днів його відкриття. Через його долю пройшла вся цікава і неповторна історія навчального закладу. І він разом з педагогічним колективом творив цю історію – перший куратор наших перших академічних груп, керівник різноманітних ВІА – оркестрів, солістів, ансамблів. І сам педагог – неперевершений виконавець сучасної пісні, улюбленець глядачів.
  Люблять і поважають Леоніда Олексійовича  Мовчана в коледжі та у всьому Барському районі
 
 
 

      
   
  Любарська Іларія Петрівна 
  Викладач дошкільних дисциплін, викладач-методист, відмінник освіти України, лауреат знака «Софія Русова», голова циклової комісії викладачів дошкільної педагогіки.
  З першого дня відкриття Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського працює І.П. Любарська. А це багато років настирливої, відповідальної і творчої праці, якій викладач віддає свій талант і досвід. У всіх заходах,  починаннях, конференціях Лариса Петрівна бере найактивнішу участь й організовує на такий ритм циклову комісію викладачів дошкільної педагогіки.
  Улюблений викладач студентів, щирий порадник і наставник, досвідчений фахівець новітніх технологій сучасного дошкілля – це Лариса Петрівна Любарська.
 
 
  
   
ОЛІМПІАДА 2017
Запрошуємо майбутніх абітурієнтів посилити свої позиції на  вступному конкурсі – взяти участь в Олімпіаді-2017
Пошук
Гаряча лінія

Допомога бійцям АТО

Увага! Цивільний захист

Ми на Facebook


Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів
 
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
Друзі сайту
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Вінницької ОДА

Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Сумський державний університет

Освітній портал Рedpresa

Обласний гуманітарний ліцей

Барська районна державна адміністрація


Газета Вінницької обласної ради