Вівторок, 25.04.2017, 01:47
БГПК  

Головна | Обласний гуманітарний ліцей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Годинник
Час працює на нас, поки ми працюємо.

ВідеогалереяКонтакти
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Барський
гум.-пед. коледж ім. М. Грушевського
р/р 31552301147115
МФО 802015
КОД 02904160
ГУДКСУ у Вінницькій області

Призначення платежу: благодійний внесок

Обласний гуманітарний ліцей
для обдарованих дітей із сільської місцевості
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі
імені Михайла Грушевського

bar-liceum.at.ua

   

 

 ХІЛІНСЬКА Людмила Валентинівна, директор Обласного гуманітарного ліцею, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, викладач-методист, нагороджена нагрудними знаками "Василь Сухомлинський" та "Антон Макаренко".

 

 

 

 

     25 жовтня 2001 року згідно з рішенням Вінницької обласної ради № 144 на базі Барського педагогічного училища було відкрито Обласний гуманітарний ліцей для обдарованої сільської молоді Вінниччини, який сьогодні є структурним підрозділом Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

    Навчально-виховний процес у ліцеї здійснюють викладачі коледжу та науковці ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

    Враховуючи  напрями  професійної спеціалізації студентів коледжу, ліцей здійснює підготовку учнів за двома профілями навчання - педагогічним і правознавчим. 

   Головна мета навчально-виховної роботи – забезпечити сільській молоді можливості для рівного доступу до здобуття загальноосвітньої, профільної та початкової професійної підготовки в системах «ліцей-коледж-університет» і «ліцей-університет», виховувати національно свідому й усебічно розвинену особистість, здатну до самоосвіти, самовдосконалення, професійної зорієнтованості.

   Допрофесійна підготовка учнів досягається шляхом поглибленого вивчення профільних дисциплін (українська мова, іноземні мови (англійська, німецька), правознавство, історія України); спецкурсів («Основи наукової діяльності», «Основи психолого-педагогічних знань», «Побудова кар’єри», «Основи ораторського мистецтва», «Літературно-мистецьке краєзнавство», «Історія української культури»); факультативів («Практикум з математики», «Практикум з української мови»).

  Особистісному зростанню учнів ліцею сприяє ведення «Щоденника самотворення ліцеїста», організація науково-практичної конференції, робота педагогічного й правознавчого лекторіїв, короткотривала навчальна практика-спостереження в загальноосвітніх навчальних закладах (клас педагогічного профілю) та юридичних установах (клас правознавчого профілю), навчальні краєзнавчо-етнографічні, виробничо-ознайомлювальні екскурсії.

   На базі ліцею функціонує наукове ліцейське товариство «Перспектива» Вінницького територіального відділення МАН України. Освітня система ліцею зорієнтована на спільну науково-методичну роботу педагогів та науково-дослідницьку діяльність учнів. Щорічно в ліцеї проводиться науково-практична конференція викладачів і ліцеїстів за темою: «Крок за кроком до якісної освіти», результатами якої є збірники тез учнівських робіт, видруковані редакційно-видавничим центром Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

   На підставі наказу МОН України від 27.02.2010р. №156 товариство «Перспектива» є переможцем Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращу модель наукового товариства учнів МАН України і нагороджено дипломом ІІ ступеня.

  Система роботи в ліцеї планується так, щоб розпочате на заняттях знайшло своє продовження в різних формах позанавчальної роботи: предметних гуртках, творчих студіях і спортивних секціях за інтересами.

   Стратегічним напрямком діяльності ліцею є комплексна програма «Олімпіади. Конкурси. Турніри». За 10-річну історію ліцею учні вибороли 160 перемог: 8 – у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель – моє покликання» (м.Київ), 107 – на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м.Вінниця), з них 7 учнів здобули призові місця з української мови, правознавства, мистецтвознавства і зарубіжної літератури на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  (м.Київ),  35 – на ІІІ етапі  Всеукраїнських предметних олімпіад і конкурсів, 5 – у Міжнародних літературно-мистецьких конкурсах: «Рекітське сузір’я», «Це я, твій польський пращур», «KRESI-2007», «KRESI-2008»); 1 – у заочній Internet-олімпіаді з фізики (м.Київ).

   Упродовж п’яти років ліцей бере участь у Всеукраїнському турнірі юних істориків, з них 4 роки поспіль здобуває призові місця (2007р. – ІІІ місце (м.Чернівці),  2008р.– ІІІ місце (м.Артемівськ), 2009р. – ІІ місце (м.Луцьк), 2010р. – ІІІ місце (м.Славута), 2011р. – ІІІ місце (м. Житомир).

    Забезпеченню розвитку лідерських якостей учнів ліцею сприяє учнівське самоврядування. У ліцеї діє Кодекс ліцеїста, ведеться літопис ліцейського життя, вироблено символіку – гімн Обласного гуманітарного ліцею, його штандарт та емблему, написано конституцію ліцейської республіки ТЕМП.

    У 2009 році на базі ліцею відбувся організований управлінням освіти і науки Вінницької облдержадміністрації науково-практичний семінар за темою: «Створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального, особистісного розвитку сільської молоді в системі профільного навчання».

     Робота з обдарованою молоддю в ліцеї вибудована на тісному взаємозв’язку теорії і практики, професійних знань і майстерності педагога, на постійній співпраці з батьківським колективом, випускниками ліцею, студентами коледжу, громадськістю міста, району, області, що й дозволяє зреалізувати  найважливіші завдання: розвиток  індивідуальності, внутрішнього  потенціалу особистості, потреб, інтересів, здібностей, генетично заданих обдарувань, таланту, позитивних рис характеру, ідеалів; а також сприяє соціалізації особистості, мета якої полягає в тому, щоб викликати у кожного учня бажання вчитися із задоволенням, працювати творчо, жити в гармонії з собою та навколишнім світом.
 
ОЛІМПІАДА 2017
Запрошуємо майбутніх абітурієнтів посилити свої позиції на  вступному конкурсі – взяти участь в Олімпіаді-2017
Пошук
Гаряча лінія

Допомога бійцям АТО

Увага! Цивільний захист

Ми на Facebook


Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів
 
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
Друзі сайту
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Вінницької ОДА

Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Сумський державний університет

Освітній портал Рedpresa

Обласний гуманітарний ліцей

Барська районна державна адміністрація


Газета Вінницької обласної ради