Вівторок, 25.04.2017, 01:54
БГПК  

Головна | Переможці | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Годинник
Час працює на нас, поки ми працюємо.

ВідеогалереяКонтакти
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Барський
гум.-пед. коледж ім. М. Грушевського
р/р 31552301147115
МФО 802015
КОД 02904160
ГУДКСУ у Вінницькій області

Призначення платежу: благодійний внесок

 

Вітаємо переможців!

   Вітаємо студента 42-ю групи, голову студентської ради Вознюка Владислава з перемогою в XIV обласному етапі  патріотичного дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» у номінації художнє читання.
    Керівник та автор твору  «Я – подвиг!» викладач філологічних дисциплін, ЧНСЖУ Галузінська Таїсія.
    Щиро бажаємо нових перемог та найвищих досягнень.

 

 

 

 

 

 


   У рамках обласного методичного об'єднання викладачів суспільних дисциплін у місті Вінниця 20 квітня відбулася олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Конкурсні змагання проходили на базі Вінницького кооперативного інституту. Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського представляла студентка педагогічного відділення, 21-ш групи Люльчак Юлія Миколаївна.

   Вітаємо Люльчак Юлію та її керівника, викладача суспільних дисциплін Харитонову Ірину Вікторівну  із зайнятим ІІ місцем в обласній олімпіаді. Бажаємо, хай перемоги надихають на нові звершення!

 

    Вітаємо з перемогою Залевську Дарію, студентку 31-ОМ групи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського та її керівника викладача образотворчих дисциплін Гордаша Андрія Миколайовича за зайняте перше місце у Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя».  Конкурс організували та провели Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» та Литовський національний центр крові. Бажаємо переможцям творчих злетів, натхнення та невичерпної енергії! Так тримати!

 

 

 

 

    Адміністрація, профспілковий  комітет, студентська рада Барського гуманітарно-педагогічного колежу імені Михайла Грушевського щиро  вітають  народний вокальний ансамбль козацької пісні за високу нагороду – Диплом І ступеня  Молодіжного фестивалю духовної і патріотичної пісні, який відбувся 18 жовтня 2015 року в м. Вінниці.

   До складу ансамблю входять студенти таких груп:

– Бабійчук  Сергій               – 2-БМ;

– Богатир Сергій                  – 31-М;

– Вознюк Владислав           – 32-Ю;

– Лукасишен Денис             – 1-БМ;

– Михайлов Михайло          – 41-М;

– Цицюрський Валерій       – 41-М

та Залевський Павло Миколайович – викладач коледжу.
Керівник – Сошинська Наталія Василівна.

ТАК  ТРИМАТИ!  МОЛОДЦІ!!!
 

Адміністрація, профком, студентська рада


 

 

    Вітаємо студента 32-ю групи, голову студентської ради Вознюка Владислава за зайняте ІІ призове місце  у обласному шістнадцятому дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» у номінації виразне читання.
    Керівник та автор твору  «Моє призначення – потрапити у ціль!» викладач філологічних дисциплін, ЧНСЖУ Галузінська Таїсія.
    Щиро бажаємо нових перемог та найвищих досягнень. Так тримати!

 

 

 

 


   Вітаємо студентку 21-Ж групи Кичак Марину за зайняте І місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика, яка нагородженна грамотою та грошовою премією Департаменту науки і освіти Вінницької облдержадміністрації. 

    Нагороди були вручені на святі-зустрічі з обдарованою молоддю Вінничини “Таланти Поділля – 2015”.

    Студентку підготувала викладач-методист Стащенко Наталія Олексіївна.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

    Адміністрація, профком, студентська рада вітають народне тріо «СТРУНИ СЕРЦЯ» в складі Юлії Дзіміної, Ольги Колосовської, Ганни Сошинської, які вибороли І місце в обласному відбірковому конкурсі ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута 2015».
Готувала тріо до конкурсу – Сошинська Н.В., викладач музики.

 

    


 

  Адміністрація, профком, студентська рада вітають збірні команди з волейболу, які вибороли ІІІ місце (дівчата) в обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та І місце (юнаки) серед дорослих Барського району.

Честь коледжу захищали:

 Бортняк Надія (11-Ж)                                  Кушнір Сергій (41-Ю)

Веретковська Наталія (41-Ю)                    Гребенюк Вадим (31-Ю)

Кравчук Юлія (21-Ж)                                    Вітюк Володимир (21-Ю)

Лисак Іванна (10-Б)                                     Пох Максим (41-М)

Мельник Анна (21-М)                                Гайдученко Владислав (31-Ш)

Москалюк Катерина (41-Ш)                     Бобильов Сергій (11-Б)

Михайліна Яна (21-Ж)                              Кубанцев Денис (11-Ш)

Пушкар Іванна (41-Ю)                             Комар Андрій (11-А)

Синюк Вікторія (41-М)                          Гаврищук Владислав

Ходорова Яніна (31-Ж)                          Стецюнич Сергій (11-М)          

Готував команди до змагань Ярославський В.О. – викладач фізичноговиховання.
ТАК ТРИМАТИ!                           

                                       Адміністрація,  профком, студентська рада


 

      Педагогічний та студентський колективи щиро вітають студента гуманітарного відділення 42-ш групи Григор’єва Романа за зайняте ІІ місце у першому турі чотирнадцятого Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» у номінації читців.  Керівник та автор літературної композиції викладач філологічних дисциплін, член Національної спілки журналістів України Галузінська Таїсія.
 
 
 

     Адміністрація, профспілковий комітет, студентська та учнівська ради, колектив Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського щиро вітають МАЙСТРА СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ, студентку педагогічного відділення, 31-Ш групи БУЙ ІРИНУ ВАСИЛІВНУ, яка 1 березня 2013 року виборола І місце з біатлону (лижна гонка на 10 км із 4-ма вогневими рубежами) на чемпіонаті світу в Швеції.
     Ми пишаємося тобою, Ірино! Так тримати!

 

 


 
        Вітаємо Буй Ірину, яка стала  чемпіонкою України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату (ОРА) та зору!
       Змагання відбувалися з 25 січня по 3 лютого 2013 року на базі Західного реабілітаційного центру Львівської області. Ірина виборола перше місце в спринтерській гонці з біатлону на 6 кілометрів, друге місце в гонці з біатлону на 10 кілометрів із чотирма вогневими рубежами. З лижних гонок – три перших місця. В спринтерській гонці – в гонці на 5 кілометрів класичним стилем, в гонці а 10 кілометрів вільним стилем.
        У даний час Ірина готується у складі збірної України до виступу на чемпіонаті світу, який відбудеться у Швеції.
        Буй Ірина виборола норматив – майстер спорту!
        Так тримати! Здоров’я! Успіхів! Перемог!


 


 

 
          Вітаємо Буй Ірину за зайняте третє місце з лижних гонок та біатлону в етапі Кубка світу.     
      Ірина, студентка 31-ш групи, взяла участь у складі збірної України в етапі Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями опорно-рухового апарату та зайняла почесне третє місце.
Спортивні змагання проходили у Фінляндії.  Педагогічний та студентські колективи щиро бажають Ірині міцного здоров’я та успіхів у досягненні мрій! 
         Ми тобою пишаємося!
        Читати далі...

    
   Вітаємо Буй Ірину, студентку 31-ш групи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону.

    Бажаємо міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах!
 

 

 
 
     Педагогічний і студентський колектив  Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського щиро вітає студентку  11-ОМ групи  Федик Яну Володимирівну  за отримання високої нагороди –  диплома І ступеня переможця ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
       На небосхилі рідної України, її молодого потужного талановитого сузір’я   спалахнуло  ім’я студентки нашого коледжу.
     Радість перемоги Яни, творчої, неординарної, наполегливої та яскравої особистості, окрилює колектив навчального закладу, який працює за дороговказом М.Грушевського: «Жити, бути, творити, світити вільною душею!»
   Нехай натхнення і глибокі знання вистеляють шлях  Яні  до нових вершин!
 
                  Директор
Барського гуманітарно-педагогічного
коледжу імені Михайла Грушевського                                                                              П. Савчук
 

 

 
      Адміністрація, профком, викладачі, працівники, студенти, учні гуманітарного ліцею щиро вітають Галузінську Таїсію Володимирівну із перемогою в обласному конкурсі «Кращий викладач української мови (за професійним спрямуванням)» серед викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області.
        Ми гордимося Вами. Так тримати!

 
 

Адміністрація, профком, студентська та учнівська ради коледжу вітають ученицю 11-А класу Обласного гуманітарного ліцею Гарник Юлію Олександрівну із перемогою – І місце в чемпіонаті  Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮЛ) серед дівчат і бажають юній баскетболістці подальших успіхів у навчанні та спорті.

 Заслужена перемога  
студентки-першокурсниці  Яни Федик

 

    

 

    Педагогічний та студентський колективи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, учні Обласного ліцею  щиро вітають студентку 11-ОМ групи педагогічного відділення Федик Яну Володимирівну  за зайняте ІІІ місце  у ІІІ етапі  ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що відбувся 14 січня  2012 року  на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36   Вінницької міської ради.
   Відповідно до наказу  Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 20.01.2012 р. № 26  «Про підсумки проведення ІІІ етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»  Федик Я.В. нагороджена дипломом ІІІ ступеня  і   18 лютого 2012 року взяла участь у ІV (фінальному) етапі  Всеукраїнському  конкурсу.
   До участі  в конкурсі  студентку готували викладачі української мови та літератури  Карчевська Г.О. та Войналович Г.А. 
   Тож  чекаємо нових перемог!
 


   Колектив Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського щиро вітає Ірину Алімівну Зелененьку, викладача філологічних дисциплін, кандидата філологічних дисциплін, із прийняттям у Спілку письменників України.
      Зичимо подальших творчих успіхів!
ОЛІМПІАДА 2017
Запрошуємо майбутніх абітурієнтів посилити свої позиції на  вступному конкурсі – взяти участь в Олімпіаді-2017
Пошук
Гаряча лінія

Допомога бійцям АТО

Увага! Цивільний захист

Ми на Facebook


Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів
 
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
Друзі сайту
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Вінницької ОДА

Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Сумський державний університет

Освітній портал Рedpresa

Обласний гуманітарний ліцей

Барська районна державна адміністрація


Газета Вінницької обласної ради